400 PLN w pakiecie powitalnym kasyna Unibet

Luty 13, 2014 - Autor: M.P. · Dzial: Bonusy, Promocje, Wiadomości Skomentuj 

jednoreki-top-kasyna-unibetDla swoich nowych graczy Unibet przygotował bardzo hojny pakiet powitalny. Jeżeli jeszcze ktoś z Was nie ma konta na Unibet, dzisiaj opłaca się je założyć bardziej niż kiedykolwiek.

Pierwszą miłą niespodzianką dla nowych klientów jest bonus uruchamiany przy pierwszej wpłacie. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 400 PLN.

Jak to działa? Wystarczy zarejestrować się w kasynie Unibet, dokonać wpłaty środków a 50% wpłaty zostanie dodane do konta. Aby móc cieszyć się gotówką należy bonusem obrócić w przeciągu 30 dni. Jak widać z powyższego, najkorzystniej wpłacić za pierwszym razem 800 PLN aby maksymalnie wykorzystać tę promocję.

Nowi gracze kasyna Unibet otrzymają, już po dokonaniu depozytu, zaproszenie do 4 turniejów z 500 euro w puli nagród w każdym.

Jak działa ten turniej? Wystarczy po prostu grać na prawdziwe pieniądze na następujących automatach: Starburst, Gonzo Quest, Blood Suckers, Eggomatic, Jack and Beanstalk oraz Space Wars. Zwycięzcą zostaje gracz z najwyższą wypłatą po 20 kolejnych rundach. W turnieju można grać tylko na jednym automacie ale można też mieszać wszystkie gry. Turniej startuje we wtorek o godz. 00.01 i kończy się w niedzielę o 23.59. Do turnieju nie trzeba się oddzielnie zapisywać, wystarczy po prostu grać. W wypadku remisu nagrody zostaną podzielone między graczy z jednakowym wynikiem. Pula nagród podzielona zostanie następująco:

1 miejsce – 100 €

2  miejsce – 70 €

3 miejsce – 50 €

4 miejsce – 40 €

5 miejsce – 30 €

6 -9 miejsce – 25 €

10-20 miejsce – 10 €

Powodzenia!

Odwiedź stronę www.Unibet.pl

FacebookTwitterWykopPrzekaż!

Skomentuj