Bitwa o Maltę – pokerowa promocja Betssona

21 czerwca, 2013 - Autor: M.P. · Dzial: Bez kategorii Skomentuj 

Bitwa o Malte - promocyjny turniej pokerowy w BetssonW końcu nadeszło prawdziwe lato, a z nim prawdziwe upały i piękna pogoda. Takie dni najlepiej spędzać nad Morzem Śródziemnym, trzymając w ręku zimnego drinka i karty. Jeśli też to lubisz, zajrzyj na stronę Betsson Poker, który zaprasza wszystkich Czytelników portalu Kasyno.pl na organizowany we wrześniu turniej pokerowy Bitwa o Maltę.

Impreza ta to przede wszystkim 200.000€ w puli nagród, turnieje poboczne, gry stolikowe, dużo słońca i legendarne już imprezy do białego rana!

Już teraz możesz rozpocząć kwalifikacje do turnieju na żywo, który odbędzie się między 26-29 września w maltańskim Kasynie Portomaso. Wpisowe bezpośrednie do turnieju to 550€, ale możesz spróbować swoich sił w jednym z turniejów eliminacyjnych online na stronie www.Betsson.com/poker – start tam zaczyna się już od jedynych 2.20 € !

Nie przegap okazji na wspaniałe zakończenie tego lata w śródziemnomorskich klimatach – zajrzyj na stronę Betssona już dzisiaj i sprawdź rozpiskę kwalifikacji poniżej:

(wszystkie turnieje satelickie do BoM znajdziesz w lobby pokerowym w zakładce SATELITY)

Pakiet VIP „Bitwa o Maltę” warty jest 1400€ i zawiera:

    • Buy-in (wpisowe) €550 na Główny Event Bitwy o Maltę
    • Zakwaterowanie dla dwóch osób w Hotelu Intercontinental Hotel w St Julian, w jednym dwuosobowym pokoju, ze śniadaniami i dostępem do internetu – 4 noce
    • €250 w gotówce na pokrycie kosztów podróży
    • Dojazd do i z lotniska
    • Wejście na dwie ekskluzywne imprezy VIP. Wejściówki dla gości w przypadku obu imprez mogą być kupione za €50

Bitwa o Malte - struktura turniejów kwalifikacyjnych w Betsson Poker

Share

Skomentuj