Co tydzień 1000 spinów w kasynie Mr. Green

30 maja, 2014 - Autor: M.P. · Dzial: Darmowe Spiny, Promocje, Wiadomości Skomentuj 

Zielone kasyno przygotowało promocję tylko dla polskich graczy, w której do wygrania 1000 spinów tygodniowo. Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe oraz żywa gotówka.

Aby wziąć udział w promocji musisz się do niej zapisać. Jeżeli jeszcze nie jesteś graczem Mr. Green bezwzględnym wymogiem jest posiadanie polskiego adresu – ta zabawa przygotowana jest specjalnie dla Polaków. Po rejestracji jedyne co musisz zrobić aby powalczyć o nagrody to po prostu grać.

Grając w kasynie Mr. Green zdobywasz, oprócz wygranej gotówki, także Green Coiny. To wewnętrzna waluta zielonego kasyna, którą będziesz mógł wymienić na darmowe spiny, a jeżeli uzbierasz ich naprawdę dużo, weźmiesz udział w podziale nagród dodatkowych: gotówki oraz nagrody głównej w postaci telewizora Samsung o wartości 20.000 PLN. Poza tym każdy, kto zdobędzie przynajmniej jeden GreenCoin weźmie udział w cotygodniowym losowaniu kamery GoPro!

Przelicznik jest następujący: jednego GreenCoina otrzymasz za dziesięciokrotnie obrócony depozyt w wysokości 50 PLN.

Promocja przewidziana jest na 8 tygodni. W tej chwili kończy się tydzień trzeci zabawy, więc masz jeszcze dużo czasu aby swoje w niej wygrać. No i załapać się na nagrodę główną, której losowanie odbędzie się 8 lipca.

Stan swoich GreenCoinów możesz na bieżąco sprawdzać TUTAJ.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w kasynie Mr. Green możesz je założyć TUTAJ.

Powodzenia!

Share

Skomentuj