Darmowe gry w kasynie Betsson

9 października, 2010 - Autor: M.P. · Dzial: Bez kategorii Skomentuj 

Secret Code to nowy automat w internetowym kasynie Betsson. Utrzymany w klimatach sensacyjnych powieści Dana Browna jednoręki bandyta dostępny jest do gry od razu w przeglądarce, a więc nie musimy nic instalować.

Aby zachęcić graczy do sprawdzenia nowości, Kasyno Betsson do dnia 17-go października oferuje nowym i starym graczom 10 darmowych spinów na Secret Code.

Wielkiej fortuny co prawda nie wygramy, bo obroty bębnami za friko odbywają się na najniższej stawce (0,01 €) ale zawsze jest to dobra okazja żeby przetestować nowy automat do gry i zobaczyć co słychać w Betssonie – tym bardziej, że ta znana skandynawska firma oferuje nie tylko gry w kasynie online, ale również zakłady sportowe oraz bardzo dobrego pokera, znakomicie przetłumaczonego na język polski.

Aby zagrać na darmowych grach w Secret Code, wejdź na stronę kasyna Betsson (www.betsson.com/pl), zaloguj się jeśli masz już konto lub załóż za darmo nowe jeśli jeszcze tam nie grałeś i w sekcji Video Gry znajdź automat z promocją tak jak na obrazku poniżej:


Share

Skomentuj