Streamuj na Twitchu i wygraj 60€

3 maja, 2015 - Autor: A.Sz. · Dzial: Bez kategorii Skomentuj 

Dla wszystkich użytkowników zdobywającego ogromną popularność kanału Twitch pokerroom Unibet przygotował ciekawą promocję. Streamuj swoje gry i wygrywaj pieniądze!

Twitch to platforma umożliwiająca publikowanie w czasie rzeczywistym gier w jakich bierzemy udział. Wszyscy odwiedzający nasz kanał mają możliwość obserwowania naszej rozgrywki a także komentowania obrazu na czacie. W maju wszyscy streamujący oraz obserwujący pokerowe rozgrywki na Unibet będą mieli szanse wzbogacić się o parę euro.

twitch

Co i jak można wygrać?

Jeżeli nasz kanał, na którym stremujemy nasza grę na Unibet Poker zostanie wybrany otrzymamy 40 €.

Jeżeli nasz kanał, na którym stremujemy naszą grę na Unibet Poker używając mikrofonu lub kamery zostanie wybrany otrzymujemy 50 €.

Jeżeli zaś będziemy podczas tremowania naszej gry na Unibet Poker używać i mikrofonu i kamery a nasz kanał zostanie wybrany, otrzymamy 60 €.

Poza tym, wszyscy oglądający zwycięski kanał, którzy wpiszą swój pseudonim na czacie, otrzymają bilet wart 4 € do wykorzystania na stole cashowym.

I na koniec – po pierwsze do odbioru nagrody zakwalifikowani są tylko oglądający, którzy posiadają konto na Unibet. Po drugie, aby nasz kanał mógł wziąć w promocji, jego nazwa musi zaczynać się słowem „Unibet” a transmisja znajdować się w kanale „Poker”. Wybór zwycięskiego kanału codziennie między 19.00 a 20.00.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz na Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.

Share

Skomentuj