100 iPad’ów do wygrania w pokera!!!

28 marca, 2011 - Autor: M.P. · Dzial: Wiadomości Skomentuj 

!!! WYGRAJ IPADA W POKERZE BETSSON W KWIETNIU !!!

 

Bez dwóch zdań iPad to najbardziej gorący gadżet tego sezonu. Jego druga, ulepszona odsłona jest dosłownie rozchwytywana przez wszystkich, którzy lubią być na czasie z grami, multimediami i elektronicznymi magazynami.

Jeśli nie kupiłeś go do tej pory, być może nie będziesz musiał wydawać ani grosza by zostać jego posiadaczem. Aż 100 (sto!) tabletów Apple’a funduje w swojej najnowszej promocji Betsson – solidna, szwedzka firma hazardowa oferująca w internecie zakłady sportowe, kasyno oraz pokera. To właśnie w tej ostatniej formie rozrywki online będzie się można wykazać, aby powalczyć o darmowego iPada.

Co należy zrobić aby wygrać jednego ze stu darmowych tabletów?

Oto zasady promocji w skrócie:

1. Graj przez cały kwiecień w pokera w Betsson.com, możesz grać w dowolną odmianę pokera, na dowolnych stawkach.

2. Postaraj się uzyskać minimum 50 Punktów Gracza dziennie przez minimum 15 dowolnych dni kwietnia (a więc co drugi dzień możesz sobie zrobić wolne!)

3. Jeśli spełnisz powyższy warunek, uzyskasz darmowy bilet to specjalnego turnieju, gdzie jedynymi nagrodami będą tablety iPad. Łącznie rozdanych zostanie 100 iPadów.

Punkty Gracza przyznawane są automatycznie przez Betssona za grę na prawdziwe pieniądze – zarówno w grze stolikowej (cash) jak i w turniejach i mini-turniejach (sit-and-go). A więc tak naprawdę wystarczy w kwietniu grać aktywnie w Betsson i sprawdzać swoje dzienne ilości ugranych punktów.

Więcej szczegółów dotyczących tej promocji pod tym linkiem: 100 darmowych iPadów w Betsson Poker

 

 

Share

Skomentuj