Gonzo’s Quest przebojem tej zimy?

30 listopada, 2010 - Autor: M.P. · Dzial: Wiadomości Skomentuj 

Za oknem śnieg i mróz, a więc idealna pora na wieczorną sesyjkę ze szklanką whisky przed komputerem i kominkiem. Ale w co zagrać? Co jest na topie tej zimy? Może nie wymagające za dużo skupienia sloty?

Idąc tym tropem, byliśmy ciekawi, który automat typu jednoręki bandyta online cieszy się aktualnie największą popularnością wśród graczy w polskojęzycznych kasynach internetowych.

Zapytaliśmy o opinię managerów trzech najbardziej popularnych kasyn online – i ku naszemu zaskoczeniu odpowiedź była w trzech wypadkach taka sama!  Na dodatek opinię potwierdza dedykowany maszynom do gry portal Jednoreki.pl, który umieścił tą samą grę na pierwszy miejscu i mianował tytułem Automatu Miesiąca.

Cóż to za gra, która tak jednomyślnie zdobywa serca graczy i promotorów? To GONZO’S QUEST z sieci Net Entertainment . Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu automatowi…

Pierwsze wrażenie dosyć przeciętne – niezłe animowane intro o poszukiwaczu skarbów i normalnie wyglądająca plansza do gry: pięć bębnów po trzy symbole:

Automat Gonzo Quest

Ustawiliśmy wartość monety na skromne 0,01 € co przy 20 liniach dało nam „spina” za 20 centów i zakręciliśmy bębnami.

Zaraz, zaraz, tutaj się nic nie kręci ! O co chodzi ???

Gonzo’s Quest to automat, który zbudowany został według nowatorskiego rozwiązania graficznego. Nowe symbole pojawiają się na ekranie spadając z góry jak w popularnym Tetrisie, tworząc (albo nie) wygrywające linie.

Jeśli linia taka zostanie stworzona, symbole umieszczone na niej wybuchają, pozostałe obrazki spadają w dół a miejsce po wybuchu zastępowane jest przez nowe symbole spadające z góry.

Być może to brzmi dziwnie i mało przekonywająco, ale trzeba samemu zagrać, żeby przekonać się ile gra daje frajdy, jak bardzo wciąga i jak przyjemnie się wygrywa (oczywiście to ostatnie nie jest regułą ;))

ZAGRAJ SAM PONIŻEJ – DLA ZABAWY – i przekonaj się na czym polega Gonzo’s Quest:

To co bowiem kusi gracza, to szansa na dodatkową wygraną po każdej zdobytej linii – i to jeszcze po wyższym mnożniku MULTIPLIER, który wzrasta z każdą linią i widoczny jest u góry. Kiedy pierwsza linia symbolów rozpada się na kawałeczki, następne symbole spadają za darmo – jeśli i one ułożą kolejną wygrywającą kombinację, gramy dalej, jeśli nie – zgarniamy wygraną z pierwszej i możemy decydować się na następne obstawienie.

Gonzo’s Quest tak nam się spodobał, że postanowiliśmy nagrać video z rozgrywki, aby przybliżyć naszym Czytelnikom jak wygląda gra na tym jednorękim bandycie. Przy okazji udało się nam trafić ładną wygraną dzięki szczęśliwej serii na darmowych „obrotach” – z dwudziestu centów zrobiliśmy prawie 30 EURO !

Jeśli nudzicie się przy standardowych grach hazardowych i szukacie czegoś nowego i świeżego – Kasyno.pl poleca automat Gonzo’s Quest. Powodzenia przy szukaniu Waszego $karbu !!!

Gdzie zagrać ? Gonzo’s QUEST dostępny jest w kasynach :  Sportingbet |  Betsson | Euro | Unibet | Bet-at-Home

Zobacz nasze wygrywające wideo z Gonzo’s Quest:Share

Skomentuj