Lutowa loteria Betssona powraca

12 lutego, 2014 - Autor: M.P. · Dzial: Promocje, Wiadomości Skomentuj 

Betsson-loteria-luty-2014Podbudowany powodzeniem poprzedniej loterii operator zakładów sportowych i gier kasynowych w Internecie Betsson postanowił ze swoją loterią dla graczy wrócić w lutym. Na ten cel przeznaczono ponad poł miliona złotych do rozdysponowania wśród szczęśliwców!

Zasady są proste. Każdy, kto dokona depozytu wysokości co najmniej 40 złotych i za te 40 złotych zagra w kasynie lub postawi zakłady, otrzyma jeden bilet – los na loterię. Losowanie odbywa się codziennie a jego zwycięzca otrzyma 20.000 PLN!

Oczywiście codzienna zabawa nie musi ograniczać do jednego biletu. 40 złotych jest kwotą minimalna uprawniającą do udziału w codziennym losowaniu. Wpłacenie i puszczenie w grę wielokrotności tej kwoty to odpowiednia wielokrotność codziennych biletów zaksięgowanych na twoim koncie a więc i zwielokrotnienie szansy na główna wygraną. Jeżeli wpłacisz np. 200 PLN i za nie zagrasz, otrzymasz 5 biletów i 5 szans na wygraną.

Jak otrzymać swój bilet lub bilety? Wystarczy na stronie Betsson wprowadzić swój adres e-mail zarejestrowany przy zakładaniu konta. To wszystko.

Loteria kończy się w piątek 28 lutego o godzinie 23.59. Losowanie zwycięzców odbywa się codziennie a ogłoszenie wyników następuje ok. godziny 18. Losowanie wygranej dla graczy z dnia pierwszego odbywa się dnia drugiego zabawy, itd.

Pamiętaj – z jednego adresu IP lub jednego gospodarstwa domowego może zagrać tylko jeden gracz.

Powodzenia!

Share

Skomentuj