poker

Bitwa o Maltę – pokerowa promocja Betssona

Betsson Poker zaprasza wszystkich fanów tej gry na turniej Bitwa o Maltę, który odbędzie się pod koniec września na tej śródziemnomorskiej wyspie. Oprócz puli 200.000€ przewidziane są atrakcje, imprezy VIP, oraz pokrycie wszystkich innych kosztów!

„Runner, runner” – trailer już w sieci, film we wrześniu w kinach

Już we wrześniu na ekranach amerykańskich kin pojawi się film „Runner, runner”, którego historia oparta jest o tematykę pokera w wydaniu onlinee

Autor “Freakonomii” broni pokera

Steven D. Levitt, autor światowego bestsellera “Freakonomics” i słynny ekonomista z Uniwersytetu w Chicago staje w obronie pokera jako gry opartej o umiejętności i krytykuje ostatnie posunięcia władz USA.

iPad2 w puli – wygraj tablet w pokera!

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca Bet-at-Home zaprasza do turnieju pokerowego gdzie gwarantowana pula to 1000 EUR a dla zwycięzcy : również iPad2 !

Pokerowy Wyścig i 5.555$ w puli

Już jutro, 9-go maja rusza piąta edycja popularnej promocji pokerowej w Betssonie. Zasady są jak zwykle proste, a nagrody atrakcyjne. Do podziału między 25 najlepszych graczy Betsson Poker przeznaczył aż 5.555 USD.

TEDE promuje pokera w Betssonie

Raper TEDE, uznawany przez wielu (a przynajmniej przez naszą redakcję) za najlepszego polskiego MC, rozpoczął współpracę z równie znanym i popularnym serwisem do gry w pokera, firmą BETSSON.

Wywodzący się ze Szwecji Betsson pojawia się w najnowszym klipie kontrowersyjnego rapera To jest mój rock, który promuje jego ósmy solowy album Notes 3D. Co … more