Polak zgarnia jackpota w MegaMoolah

15 października, 2010 - Autor: M.P. · Dzial: Wiadomości Skomentuj 

Jak informuje dzisiaj portal dla graczy i typerów UNIBET, do szczęśliwych zwycięzców puli skumulowanej (tzw. jackpot) dołączył również gracz z Polski.

Pragnący zachować anonimowość biznesmen z Olsztyna, pan „M”, wygrał sympatyczną sumę 10.000€ grając na bardzo popularnym automacie Mega Moolah. Szczęśliwy obrót bębnami na stawce poniżej 1€ padł w sobotę, 9 października, dzięki czemu jeszcze w weekend pan M. mógł świętować swoją wygraną razem z przyjacielem, który namówił go do gry w Unibecie. Jak zaznaczył posiadacz tego rekordowego jackpota, część z wygranej przekaże na cele charytatywne.

Takie, a nawet jeszcze wyższe jackpoty na jednorękich bandytach w kasynach internetowych są możliwe dzięki łączeniu najbardziej popularnych maszyn w sieci tego samego operatora. Dzięki temu gracze z całej Europy i całego świata „zrzucają” się w trakcie gry na wspólną kumulację, która raz na kilka dni wygrywana jest przez kolejnego szczęśliwca. Aby spróbować swojego szczęścia na wielką skalę, należy szukać w każdym dobrym kasynie maszyn oznaczonych jako „progressive” a także w tabeli wypłat sprawdzić na jakie stawki należy grać aby mieć szansę na jackpota.

W chwili kiedy piszemy te słowa, najwyższy z czterech jackpotów na Mega Moolah wynosi ponad 2 MILIONY dolarów !

Jak zagrać ? To proste, wejdź na polską stronę Unibet.com, załóż konto, wejdź w sekcję Gry a następnie Automaty – tak jak na obrazku poniżej.

Gdzie znaleźć automat MegaMoolah w kasynie Unibet

Automat MegaMoolah znajdziesz na stronach Unibetu w sekcji Gry > Automaty

Czytaj więcej o kasynie Unibet w portalu Kasyno.pl

Czytaj więcej o automacie MegaMoolach w serwisie Jednoręki.pl

Share

Skomentuj