TEDE promuje pokera w Betssonie

7 stycznia, 2011 - Autor: A.Sz. · Dzial: Wiadomości Skomentuj 

Tede promuje BetssonaRaper TEDE, uznawany przez wielu (a przynajmniej przez naszą redakcję) za najlepszego polskiego MC, rozpoczął współpracę z równie znanym i popularnym serwisem do gry w pokera, firmą BETSSON.

Wywodzący się ze Szwecji Betsson pojawia się w najnowszym klipie kontrowersyjnego rapera To jest mój rock, który promuje jego ósmy solowy album Notes 3D. Co prawda gra w pokera przez internet to dosłownie sekundy na tle całego video, ale Betsson może uważać to i tak za sukces, bo Tede, mimo iż nie ukrywa, że lubi dostawać pieniądze swoją twórczość, bardzo rzadko wchodzi w kooperacje z oficjalnymi sponsorami.

Artysta ten stawia na finansową niezależność, znany jest między innymi ze stworzenia własnej wytwórni płytowej i studia nagraniowego Wielkie Joł oraz marki odzieżowej PLNY. Jego posunięcia biznesowe nie spodobały się wielkim wytwórniom płytowym, czego rezultatem jest brak jego muzyki w największych stacjach radiowych. Mimo tego, popularnością bije na głowę konkurentów, stawiając na promocję w internecie oraz koncerty. Tedego znają również fani motoryzacji z programu „Operacja Tuning” na kanale TVN Turbo.

Liroy promował już pokera w serwisie Betsson

Co ciekawe, Tede nie jest pierwszym polskim raperem z którym współpracował Betsson. Swego czasu pokera w tym serwisie reklamował pionier polskiego hip-hopu, Liroy.

Pikanterii całej sytuacji może dodawać fakt, że obaj artyści … nie za bardzo za sobą przepadają, mówiąc dyplomatycznie…

Oto co jeszcze niedawno Liroy miał do powiedzenia Tedemu (UWAGA! bardzo niecenzuralne słownictwo):

A to najnowszy klip TEDEgo z sekwencją promującą pokera w Betssonie:

Nie grałeś jeszcze w Betssonie? Zajrzyj na polską stronę BETSSON.com, gra w przeglądarce lub po zainstalowaniu pełnej wersji.

Share

Skomentuj