Hazardowe Ciekawostki

Strefa hazardowa na Krymie?

Ze źródeł zbliżonych do rosyjskiego rządu dochodzą wieści, jakoby rozważana była kwestia ustanowienia Krymu specjalną strefą ekonomiczną wraz z uwolnieniem działalności hazardowej. Jak donosi agencja Bloomberg cztery osoby z bezpośredniego otoczenia władzy rosyjskiej spotkały się 21 marca u wicepremiera Federacji Rosyjskiej Dmitrija Kozaka w celu omówienia tej sprawy.

Według źródła, rosyjskie … more

William Hill odcina się od szarej strefy

Brytyjski operator hazardowy William Hill zaprzestaje przyjmowania zakładów od graczy z ponad 50 krajów. Powodem tego jest nieuregulowana sytuacja prawna w tych państwach a co za tym idzie podejrzenie o działalność w szarej strefie. William Hill chce być czysty.

Konsekwencją tego ruchu jest ograniczenie możliwości rejestracji nowych graczy na stronach Williama … more

Joanna Krupą nową „dziewczyną Betssona”

Jak donosi portal Hazardowo.com, popularna polsko-amerykańska modelka, Joanna Krupa została nową twarzą firmy Betsson. Gwiazda telewizyjnego show „Top Model” reklamować będzie w kampanii internetowej ofertę tego skandynawskiego bukmachera, znanego również z dobrego kasyna i pokera. Przypomnijmy, że promocją tego ostatniego zajmował się swego czasu dla Betssona kielecki raper Liroy.

„Dżoanę” zobaczyć … more

„Runner, runner” – trailer już w sieci, film we wrześniu w kinach

Już we wrześniu na ekranach amerykańskich kin pojawi się film „Runner, runner”, którego historia oparta jest o tematykę pokera w wydaniu onlinee

Google Glass – jeszcze ich nie ma, a już mają zakaz

Zgodnie z oczekiwaniami ekspertów, najnowszy gadżet od firmy Google – okulary Google Glass – nie spotkały się z przychylnym powitaniem ze strony największych kasyn naziemnych w USA.