Wygraj 250 free spinów i 20.000 € na nowym slocie Unibet

8 kwietnia, 2015 - Autor: A.Sz. · Dzial: Bez kategorii Skomentuj 

W kasynie Unibet królik wyskoczył z kapelusza i rozdaje wspaniałe nagrody. Przez najbliższe 2 tygodnie w najnowszej promocji do wygrania będzie do 250 darmowych zakręceń na nowym slocie Rabbit In the Hat oraz 20 tysięcy euro do podziału.

Po pierwsze musimy się do promocji zapisać na stronie Unibet podając swoją nazwę użytkownika. Potem w dniach 8-22 kwietnia gramy w nową grę. Specyfiką tej maszynki są tzw. osiągnięcia odblokowywane poprzez trafienie odpowiednich symboli. W zależności od ilości symboli w wygrywającej linii kolejne osiągnięcia zostaną wypełnione.

rabbit01

Pod koniec promocji wszyscy gracze, którzy odblokują wszystkie symbole, otrzymają swoje darmowe spiny, bez żadnych warunków obrotu w wypadku uzyskania przy ich pomocy wygranych pieniężnych. Kto zaś odblokuje symbol tarczy, ten wygra swoją część z puli 20 tysięcy euro!

Pamiętajmy, że wysokość naszego udziału w podziale zależy nie tylko od ilości odblokowanych symboli ale przede wszystkim od stawek, na jakich będziemy grać. Szczegóły w kasynie Unibet.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto możesz założyć TUTAJ.

Share

Skomentuj